Відбулося засідання круглого столу та майстер клас

  26 та 27 січня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти   (ясла-садок) «Золота рибка» Монастирищенської районної ради за ініціативою завідувача закладу Драч Н.С. громадською організацією «Територія знань»  відбулося засідання круглого столу  та майстер клас на тему:  «Супровід дітей з особливими освітніми потребами  в умовах інклюзивного простору».

Учасниками круглого столу були:

 Засновник та директор громадської організації «Територія знань»   Горопацька Л. Б.,соціальний педагог, сертифікований спеціаліст по сенсорній інтеграції, казкотерапевт, мама дитини з ООП.

Бабич Н.М.,старший викладач кафедри спеціальної психології корекційної та інклюзивної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, логопед-дефектолог, кандидат педагогічних наук.

Тичина К. О.,старший викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освітиІнституту людини, кандидат педагогічних наук.

Реброва О.О.,нейропсихолог, психолог, ерготерапевт, реабілітолог, автор програми сенсомоторного розвитку дітей з важкими порушеннями «У світі відчуттів».

Семенюк Т. С.,   волонтер громадської  організації « Діти України, вчитель-логопед.

З вітальим словом до учасників круглого столу звернулися заступник голови райолнної ради Майя Фариба та директор ЗДО (ясла-садок) «Золота рибка» Ніна  Драч. В проведені засідання круглого столу взяли участь керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай,  начальник відділу освіти РДА Тетяна Ганжала, представники районних ЗМІ.

     Зареєструвалося та було присутніх  52 особи. З них педагогічні працівники навчальних закладів, представники інклюзивно-ресурсних центрів з Черкаської області,  батьки.

 Оскільки, однією з основних проблем в сучасному навчально-виховному процесі є проблема інклюзивного навчання, то  в ході круглого столу фахівці надали інформацію та відповіли на поставленні запитання  щодо організації та  роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.  

  Батьки з дітьми  отримали безкоштовну консультацію спеціалістів.

  Монастирищенська  районна рада висловлює подяку керівнику та колективу закладу дошкільної  освіти (ясла-садок) "Золота рибка" за виявлену ініціативу та проведення на високому рівні змістовного, потрібного для дітей і батьків заходу, залучення для цього фахівців високого рівня. 

                                         Виконавчий апарат районної ради

Повернутись