Відбулося засідання круглого столу

     24 червня 2016 року відбулося засідання круглого столу на тему "Пошук шляхів співпраці влади, бізнесу і громадськості району у вирішенні питань відновлення роботи кінотеатру "Промінь", басейну, санаторію "Юність".  Метою проведення даної зустрічі стало обговорення питань, які ставлять до влади пересічні монастирищани, зокрема про подальшу долю об’єктів, які є спільною власністю громади району. Для участі в засіданні круглого столу були запрошені голова районної ради, голова райдержадміністрації, міський голова, представники ділових кругів, голови громадських організацій району, депутати районної та міської рад, голови місцевих рад, керівники установ і організацій, представники засобів масової інформації та громадськості району. 

     До порядку денного засідання було внесено такі питання :

1. Про хід реконструкції районного Центру культури і дозвілля (бувший кінотеатр "Промінь").

2. Про можливості відновлення роботи плавального басейну.

3. Про подальші перспективи оздоровчого санаторію "Юність".

     Відкрив та вів засідання круглого столу голова районної ради Микола Орендарчук. 

     Члени зібрання заслухали інформаціюкерівників установ на балансі, яких перебувають районний  Центр культури і дозвілля та спорткомплекс. 

  Учасники засідання круглого столу активно долучились до обговорення необхідності відновлення роботи районного Центру культури та дозвілля, порушували питання щодо умов конкурсу з підприємцем, що здійснює добудову даного приміщення, внесли пропозицію рекомендувати районній владі та забудовнику прискорити роботи по завершенню реконструкції і відновленню роботи даного закладу. 

    Жвавого обговорення учасниками круглого столу стало питання щодо відновлення роботи плавального басейну в місті. Виступаючі були єдиними у своїй думці : такий заклад має бути у районі. І районна рада готова сьогодні розпочати роботи по відновленню його діяльності.  Для цього повинні бути правовстановлюючі документи. Але право власності на даний об’єкт у 2011 році виготовила міська рада, хоча районною радою рішення про передачу спорткомплексу з районної комунальної віласності не приймалось.      Члени зібрання рекомендували районній владі виготовити правовстановлюючі документи на приміщення спорткомплексу та за потреби  звернутися з даного питання до суду. І після цього все ж таки розпочати роботу по ремонту даху приміщення спорткомплексу, запуску роботи його котельні з подальшим відновленням роботи плавального басейну в місті.

    Одним із питань, які сьогодні турбують не байдужих монастирищан і жителів району села подальша доля оздоровчого санаторію "Юність".

     У 2013 році даний заклад був переданий з районної комунальної власності у власність громади м. Монастирища з метою проведення  реконструкції і відновлення його роботи. Але до сьогоднішнього дня заклад не запрацював. Чи перебуває даний заклад в оренді, чи має він в майбутньому виконувати оздоровчі функції, які роботи для цього проводяться? Ці запитання учасників круглого столу так і залишились без відповіді. Тому що міський голова  Тищенко О.М., який був запрошений для участі в круглому столі, на засідання не з’явився. 

     Учасники круглого столу рекомендували міському голові Тищенку О.М. через районні газети надати громаді міста і району інформацію про санаторій "Юність" та перспективи відновлення його роботи.

    Для вирішення нагальних питань в районі рекомендували голові районної ради створити координаційну раду та внесли пропозиції щодо її персонального складу. 

     За результатами обговорення питань та внесених пропозицій учасники круглого столу прийняли резолюцію. 

     

    

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись