Відбулося засідання постійної комісії

 

        13 вересня 2012 року відбулось планове засідання постійної комісії районної ради з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики, самоврядування та зв’язків з об’єднаннями громадян.
       Комісія заслухала інформацію про діяльність громадської організації «Монастирищенський козацький курінь ім.Івана Богуна», викладену отаманом Бондаренком П.О. і вирішила підтримувати дану громадську організацію в питаннях виховання патріотизму у підростаючого покоління, розвитку державності та вшанування  історичного минулого України.
      З інформацією про виконання своїх депутатських повноважень  виступили депутати районної ради від різних політичних сил  Говрас С.А., Маринкевич П.В., Семененко О.Л.
       Комісія проаналізувала стан відвідування депутатами районної ради сесій ради з початку поточного року і вирішила звернутись до уповноважених представників депутатських фракцій, члени яких не були  присутні  на жодному із чотирьох цьогорічних пленарних засідань, з   рекомендаціями розглянути дане питання на засіданнях відповідних депутатських фракцій.  
 
За інформацією постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, самоврядування та                                      
Повернутись