Відбулося засідання позачергової 21 сесії Монастирищенської районної ради

     Сьогодні, 28 грудня, відбулося пленарне засідання позачергової двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.

  У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, представники місцевих засобів масової інформації.  

  Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності та на президії  районної ради. Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

   До порядку денного  сесії було включено 6 питань. У роботі сесії районної ради взяли участь 23 депутати.

     Перед відкриттям сесії голова районної ради Микола Орендарчук привітав з Днем народження депутата районної ради Аллу Онищук.

   Затвердивши порядок денний сесії, депутати  внесли зміни до районного бюджету на 2017 року.

  Далі депутати перейшли до розгляду питання провнесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-3/VII«Прорайонний бюджет на 2018 рік».

  Сесія районної ради розглянула та погодила питання про надання згоди на передачу у районну комунальну власність дошкільні навчальні заклади міста. При розгляді даного питання голова районної ради наголосив, що злагоджена і стабільна робота дитячих садків міста, яких районна рада прийняла у районну комунальну власність це відповідальність і обов’язок депутатів, тому районна рада прикладе до цього максимум своїх зусиль.  

  У ході сесії депутати підтримали звернення депутатів Монастирищенської районної ради до Верховної Ради України щодо прийняття законопроекту № 7023, яким передбачено повернення відшкодування ПДВ сільськогосподарським товаровиробникам  за вирощування олійних культур.

  Після завершення роботи сесії голова районної ради Микола Орендарчук привітав усіх присутніх з Наступаючим Новим Роком та новорічними святами, побажавши міцного здоров’я, достатку, миру та й надалі злагодженої праці.

 

Повернутись