Відбулося засідання позачергової 49 сесії

                                                                                               

   10 листопада, під головуванням голови районної ради Миколи Орендарчука відбулася позачергова 49 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.

     Необхідність скликання позачергової сесії виникла у зв’язку із необхідністю внесення змін до районного бюджету на 2020 рік та до рішень районної ради щодо управління майном комунальної власності.

 На початку роботи засідання депутати внесли зміни до рішення Монастирищенської районної ради від 22.10.2020 №48-2/VII «Про вихід зі складу засновників та безоплатну передачу прав засновника установ, організацій і нерухомого майна, що є спільною власністютериторіальних громад сіл, селища та містаМонастирищенського районуМонастирищенській міській раді» та до рішення Монастирищенської районної ради від 22.10.2020 №48-3/VII «Про вихід зі складу засновників, безоплатну передачу прав засновника та майна Монастирищенського комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства Монастирищенській міській раді», виключивши у пункті 2 рішень слова «з 01 січня 2021 року».

      Далі депутати внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік, виділивши кошти у сумі  738 500 грн.  на придбання кисневих концентраторів, моніторів пацієнта, стаціонарних пульсоксиметрів, аналізатора ІФА для надання медичних послуг хворим на COVID-19 комунальним некомерційним підприємством «Монастирищенська центральна районна лікарня, у сумі  100 000 грн. для оплати послуг метрології та запобіганню виникнення та поширення короновірусної хвороби (COVID-19) (комунальному некомерційному підприємству «Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»),  на суму  40 000 грн.  для придбання металопластикових вікон для гінекологічної частини акушерсько-гінекологічного відділення ЦРЛ.

                У ході роботи депутати затвердили розпорядження голови районної ради про погодження виплати премій за рахунок економії фонду заробітної плати керівникам закладів культури з нагоди відзначення професійного свята.

                Редванська Л.П., Мороз Н.І., керівники закладів охорони здоров’я району, проінформували присутніх про стан захворюваності населення району на COVID-19, окреслили план дій у ситуації, що склалася, та озвучили низку питань, які необхідно вирішити найближчим часом для покращення лікування хворих на короновірусну хворобу.

    На завершення роботи сесії голова районної ради Микола Орендарчук подякував депутатам районної ради за спільну роботу упродовж сьомого скликання.

Повернутись