Відбулося засідання протиепізоотичної комісії

   

11 вересня 2018 року заступник голови районної ради Майя Фариба та керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай взяли участь у засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Монастирищенській районній державній адміністрації  з питань боротьби та профілактики сказу на території  населених пунктів та прилеглих лісових масивів. 

      В засіданні комісії також взяли участь начальник Монастирищенського РС Управління держслужби  з надзвичайних ситуацій -  Сергій Говрас, т.в.о. начальника Монастирищенського відділення поліції Уманського відділку Головного Управління поліції у Черкаській області – Ігор Голота, лісничий Монастирищенського лісництва Уманського державного лісового господарства –Василь  Голодецький, директор комунального  лісового господарства – Анатолій Кос’янчук , заступник головного лікаря з медичної частини Монастирищенської ЦРЛ Леся Крижанівська,голови сільських, селищної та міської рад.

   За результатами засідання  комісія  вирішила  оголосити території Копіюватської сільської ради та с. Нове Місто з прилеглими   угіддями і лісовими масивами неблагополучними зонами по сказу; затвердити заходи, та карантинні обмеження з 07.09.2018 року. згідно розроблених заходів; оголосити територію сіл: Панський Міст, Теолин, Степівка, Халаїдово, Бачкурино, Половинчик та м. Монастирище з прилеглими угіддями та лісовими масивами загрозливими зонами щодо сказу тварин. 

                                                                                                         За даними РДА

Повернутись