Відбулося засідання Ради регіонального розвитку

  Сьогодні, 25 березня 2019 року,  в сесійній залі  районної ради  відбулось  засідання Ради регіонального  розвитку, на якому голова обласної державної адміністрації Олександр Вільбівець презентував перспективний план розвитку Черкаської області.

    В ході засідання Ради регіонального розвитку взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, народний депутат України Антон Яценко, голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, депутат обласної ради Леся Онищак, керівники та начальники відділів та управлінь, сільські голови, керівники навчальних закладів Монастирищенського району.  

   Олександр Вільбівець акцентував увагу  на необхідності розвитку всіх територій, незалежно від віддаленості від обласного центру, на реформуванні та модернізації галузей медицини і освіти. Звучали проблемні питання стану доріг та катастрофічної нестачі фінансового ресурсу на їх ремонт, а подекуди і будівництво нових. Піднімались питання роботи закладів медицини в сільській місцевості та стану правопорядку в області та в районі зокрема.

                                             Виконавчий апарат районної ради 

 

Повернутись