Відбулося зібрання Спілки сільгосптоваровиробників та фермерів району

 

 

  Нещодавно відбулося щорічне  спільне  зіб­рання  Спілки сільгосптоваровиробників та фермерів району, на якому було  підведено підсумок роботи в агропромисловому комплексі Монастирищини. В ході роботи засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода, представники сільгосппідприємств району. 

 В ході проведення зібрання проаналізували  роботу сільгосппідприємств різної фор­ми власності за весняно-посівну кампанію, посіву та догляду за культурами, питання заробітної плати, сплата податків, зайня­тість та своєчасність проведення розрахунків за оренду паїв, ви­конання договірних зобов’язань у 2017 році, а також був проведений  ДПС ана­ліз роботи в аграрному секторі за 2016 рік та 1-го кварталу 2017 року в обсягах п’яти районів Уманського регіону свідчить ,що монастирищенські аграрії достойно кон­курують у питаннях виробництва сільгосппродукції. Проте у виступі начальника відділення ДПС в Монастирищенському районі Сергія Головченка  було названо ряд недоліків, зауважень та пропозицій, спрямованих на покращення результатів. Це питання обліку продукції, зарп­лати, використання земельних ресурсів, своєчасної сплати по­даткових зобов’язань, виплати орендної плати власникам зе­мельних паїв. Адже від результатів роботи залежить і рівень роз­рахунків, і виконання в районі всіх соціальних програм, і роз­виток як в районі, так і в країні.

    Особливу  увагу було звернуто  на дотримання умов договору та своєчасне проведення розра­хунків з орендодавцями як в часі, так і в повному об’ємі.

Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись