Відбувся інформаційний семінар

   

   27 березня 2017 року  з робочим візитом до Монастирищенського району завітали представники Глибоцької об’єднаної  територіальної  громади Чернівецької області. Дана зустріч - семінар організовувалася в рамках проекту ЄС/ПРООН з метою вивчення досвіду створення та роботи  кооперативу по переробці молочної продукції "ВІЛІС - молоко".

   В роботі семінару  взяли участь голова Монастирищенської районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, керівник секретаріату виконавчого апарату районної ради Наталія Шамрай, сільські голови Монастирищенського району, представники засобів масової інформації.

    На початку зустрічі до гостей з вітальним словом звернувся голова Монастирищенської районної ради Микола Олексійович Орендарчук та голова Монастирищенської РДА Олег Федорович Недогода.

      Голова Глибоцької СОТГ  Григорій Ванзуряк поділився досвідом роботи та розвитком своєї територіальної громади у сфері децентралізації та відповів на запитання керівників територіальних громад Монастирищенського району.

     На згадку гостям було подаровано книгу про Монастирищенський район за підписами голови районної ради та голови райдержадміністрації.  

    На завершення робочої зустрічі гості відвідали кооператив БСОК «Віліс - молоко», ознайомившись з діяльністю  та продукцією кооперативу.

    Виконавчий апарат районної ради

    

Повернутись