Відбувся мітинг - реквієм з нагоди річниці аварії на ЧАЕС

     Сьогодні відбувся мітинг - реквієм з вшанування 29-ї річниці аварії на Чорнобильській Атомній електростанції.  В заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації Р.М.Терещук, керуюча справами виконавчого апарату районної ради О.С.Токмач, заступник міського голови В.Я.Храновський, члени районної громадської організації інвалідів "Союз. Чорнобиль. Україна.", районна громадська організація "Союз.Чорнобиль.Україна.". 
     Звертаючись до учасників мітингу О.С.Токмач зазначила : 
"    В ці дні ми з болем та глибокою вдячністю згадуємо тих, хто поклав своє здоров’я, життя, аби подолати наслідки катастрофи. Мужність та готовність до самопожертви виявили бійці пожежної охорони та працівники інших галузей народного господарства.
Сьогодні ми також вклоняємося перед відвагою монастирищан, які в ті дні чорні дні, не вагаючись, стали до лав ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших героїв – чорнобильців. Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, людська шана та вдячність героям-ліквідаторам". 
    Протоієрей Олег Селецький відправив поминальну панахиду за померлими.
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись