Відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: «Бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї та сучасні проекти».

12 лютого в Монастирищенській центральній районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: «Бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї та сучасні проекти».

З питанням«Сучасні аспекти та напрямки  діяльності бібліотек району» перед слухачами виступила директор ЦБС Валентина Григораш, яка також підвела підсумки діяльності сільських бібліотек-філій в 2019 році та окреслила коло завдань на 2020 рік.

З методичними рекомендаціями«Книжковий фонд: вивчення, зберігання, списання», планом переобліків, правилами ведення систематичного каталогу в умовах УДКвиступилабібліотекар  відділу комплектування та  обробки літератури Наталя Грицай.

Завідуюча відділом районної бібліотеки для дітей Олена Матюшко познайомила учасників семінару зумовами проведення районного етапу Всеукраїнського Конкурсу «Книгоманія – 2020» та обговорили організаційні питання, мотивацію учасників.

Огляд нових надходжень літератури, які знаходяться у відділі єдиного фонду і є доступними для сільських бібліотекарів, а також підбірку книг про кохання, презентувала Лариса Мішечко.

Про історію, традиції святкування Дня Святого Валентина розповіла завідуюча відділом обслуговування Оксана Мартишта познайомила сільських бібліотекарів з сучасними європейськими і українськими письменниками.  

        Бібліотекар Інтернет-центру Надія Павлюк підготувала відеоролики, буктрейлери по книгах презентованих авторів. На завершення семінару бібліотекарі обговорили робочі моменти, поділилися досвідом, домовились про співпрацю і взаємодопомогу в проблемних питаннях.

 

Повернутись