Відбувся семінар бібліотечних працівників району

 13 лютого 2019 року на базі районної бібліотеки відбувся семінар бібліотечних працівників на тему: «Креативність, як необхідний принцип роботи сучасного бібліотекаря». Відкрила семінар директор Монастирищенської  ЦБС Валентина  Григораш , яка познайомила присутніх з програмою семінару та підвела підсумки роботи   сільських бібліотек-філій в 2018 році.    

 Завідуюча організаційно-методичним відділом Людмила Пір’ян надала методичні поради по креативних та сучасних формах роботи бібліотек в 2019 році та  провела огляд  професійних видань і презентувала виставку фахових документів «Бібліотечний простір».

 Висвітлила питання «Шляхи ефективного використання фондів сільських бібліотек» та надала консультацію по веденню систематичного каталогу по УДК Наталя Грицай.                                     

  Бібліотекар центральної районної бібліотеки Лариса Мішечко  розповіла про списання застарілої літератури  в  сільських бібліотеках та провела огляд нових надходжень літератури. Презентувала нову книгу для дітей нашого письменника-земляка Федіра Бойка «Мудрі загадки – смішинки від Володьки і Маринки» завідуюча Лукашівською сільською-бібліотекою Людмила Айбен  та заспівала «Гімн  Лукашівці» на слова Федіра Бойка. Під час «Професійного діалогу»учасники семінару обмінялися досвідом роботи своїх бібліотек та відзначили, що отримані на семінарі знання дають змогу бібліотечним фахівцям мислити та діяти професійно,  креативно, краще орієнтуватися в соціальних та виробничих умовах, що зазнають постійних змін, закріплювати та поглиблювати свій професійний кругозір. 

                                                   За даними МЦРБ

Повернутись