Відбувся семніар - навчання з підприємцями і роботодавцями Монастирищенського району

 

 

  Сьогодні, 19 липня 2017 року, керівник секретаріату виконавчого апарату районної ради Наталія Шамрай взяла участь у семінар - навчанні з підприємцями і роботодавцями, який був організований на базі Монастирищенського районного центру зайнятості за участю представників  управління Держпраці в Черкаській області. 

    Метою семінару - навчання було донести до відома підприємців та роботодавців району пілотний інвестиційний проект щодо запобігання  використання не задекларованої праці.

 Перед присутніми зі вступним словом виступив голова Монастирищенської  районної державної адміністрації Олег Недогода.  

 Про особливості ринку праці Монастирищенського району проінформував директор районного центру зайнятості Володимир Левадський. 

    Головний державний інспектор відділу додержання законодавства з питань праці, зайнятості населення та інших нормативно - правових актів управління Держпраці в Черкаській області, Ірина Вержановська,   проінфомувала про пілотний інвестиційний проект щодо запобігання використання не задекларованої праці.

    Ірина Трифонівна ознайомила підприєців та роботодавців з порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 та інформувала про види відповідальності роботодавців за порушення норм трудового законодавства. 

   На всі поставлені запитання у ході проведення семінару - навчання були надані вичерпні відповіді та роз’яснення. 

   Виконавчий апарат районної ради

    

Повернутись