Відбувся святковий концерт

 
   За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.
  Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.
   Саме тому, напередодні 8 Березня,  в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного  дня прав жінок і миру "Даруємо весни творчий вінок для наших милих жінок" . Представниць прекрасної статі привітали зі святом голова районної ради Микола Орендарчук та заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук  
  Виступаючі висловили вдячність жінкам за їх мудрість, самовіддачу на роботі і вдома та побажали міцного здоров’я, жіночого щастя, сімейного благополуччя й віри в краще майбутнє.
  Доброзичлива атмосфера у залі, прекрасний концерт сприяли гарному настрою та позитивним емоціям, а в дарунок отримали незабутні враження.
 
 
 
Повернутись