Відбувся третій регіональний фестиваль з роботехніки

  27 січня 2019 року в м. Черкаси відбувся третій регіональний фестиваль з робототехніки. Команди  опорного закладу загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5" «ECOTEAM» та «Жваві шарнірчики» уже втретє беруть участь у турнірі.

      Тема цьогорічного сезону для FLLJunior«Місія Місяць», присвячена вивченню соціальних та фізичних проблем, з якими зіштовхується людина в космосі. Отже, команди готували проект з даної теми: розробляли ідею («Жваві шарнірчики» висунули ідею встановити на Місяці Мікотрон – камеру для вирощування грибів в регульованих штучних умовах на Місяці), досліджували дану ідею, дослідження відображали у постері, виготовляли LEGO – модель та роботи, а для досягнення поставленої мети вчилися працювати в команді.

      Кропітка праця та велике бажання дітей донести суть власної ідеї суддям привели команду «Жваві шарнірчики» (Лебеденко Юлія, Лецівський Артем, Софіанаді Ельдар, учні 4 – Б класу, Коношевич Діана, Щербак Богдан, Ігнатенко Владислав, учні 4 – А класу) до перемоги в одній з найпрестижніших номінацій «Найбільш креативний постер».

      Велика праця, творчість, натхнення вкладені для дослідження теми сезону учасниками команди та їх тренерами Луговою О.Н., Рябоконь Т.М., Ревенко Л.В. 

      Слід відмітити, що уже традиційною для нашого закладу є співпраця з батьками. Спонсорську допомогу запропонували батьки Коношевич Діани Лілія Олексіївна та Василь Миколайович. Також вони допомагали під час поїздки на фестиваль.

      Разом з нагородою діти привезли подарунки: солодощі, конструктори та величезну масу позитивних емоцій.

За даними опорного ЗЗСО "Монастирищенська спеціалізована школа І - ІІІ ст. № 5

Повернутись