Відбувся зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

 

    05 квітня 2019 року  в актолвому залі ліцею "ПТУ -25" відбувся обласний зональний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників, до якого долучилося 7 команд: з Монастирищенського, Тальнівського, Маньківського, Жашківського, Христинівського, Уманського районів та м.Умань.

       З вітальним словом до учасників та присутніх у залі звернулися заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, начальник відділу агітаціійно-пропагандистської роботи Центру забезпечення діяльностіУправління ДСНС України у Черкаській областіпідполковник служби цивільного захистуОлег Ткаченко.

      Традиційно, конкурсна програма складалася з чотирьох етапів: "Візитка", "Домашнє завдання", "Реклама" (відеоролик) та "Влучний ствольщик".

      Учасники демонстрували свої здібності, використовуючи для цього літературу, музику, хореографію, вокальне та ораторське мистецтво. У своївиступи учасники додавали і елементи гумору, що стало своєрідною родзинкою, адже у веселій та дотепній формі правила безпеки краще засвоюються слухачами.

      Фестиваль пройшов гамірно та швидкоплинно. Всі команди виступали яскраво, рухливо, весело, дотепно, артистично, створюючи справжній феєрверк емоцій у залі, викликаючи гучні оплески та непідробні овації.

      За результатами усіх конкурсів, першість у зональному етапі здобула команда Тальнівського району. Наші ж земляки (команда Сатанівського ЗЗСО) здобули третє місце.  

 

 

Повернутись