Відбулася сесія районної ради

 

 29 травня 2012 року відбулося позачергове пленарне засідання чотирнадцятої сесії Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 9 питань.
  На сесію прибуло 35 депутатів із 60 обраних.
  У зв’язку із перебуванням голови районної ради Ігоря Нестеренка у черговій основній відпустці відкрив і вів засідання сесії заступник голови районної ради Тарас Пачесюк.
  У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Басанець, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.  
  На початку пленарного засідання були заслухані депутатські звернення.
  Головним питанням, яке активно обговорювали депутати, стало внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2011 за № 11-22/VІ «Про районний бюджет на 2012 рік», з яким виступила начальник фінансового управління РДА Катерина Кучер. За пропозицією голови районної ради Ігоря Нестеренка, яку підтримали більшість депутатів, з районного бюджету додатково виділено кошти на підготовку районної лікарні до акредитації, яка буде проходити у вересні місяці нинішнього року.
  На сесії депутатами було затверджено ряд програм, які презентував начальник відділу освіти РДА Дмитро Балла, зокрема, програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, програму розвитку природно-математичної освіти на період до 2015 року, програму впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року.
  Крім цього, внесено зміни до існуючих програм розвитку малого підприємництва на 2011-2012 роки (інформувала начальник відділу економіки РДА Наталія Бородій) та розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2012 роки (доповідав начальник відділу у справах сім’ї, молоді і спорту РДА Олександр Каплун), а такожрозглянуто питання про використання майна, що належить до районної комунальної власності  та затверджено план роботи районної ради на ІІ півріччя 2012 року.
      З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.
Повернутись