Відкриття меморіальних дошок воїнам -інтернаціоналістам

 
  У лютому 2014 року виповнюється 25 років з дня виведення радянських військ з Республіки Афганістан. Указом  Президента України Віктора Януковича 2014 рік в Україні проголошено Роком учасників бойових дій на території інших держав.  До цієї пам'ятної дати у районі заплановано низку заходів. Розпочалися вони з відкриттяу селі Терлиця та селищі Цибулів меморіальних дошок воїнам-афганцям - Григорію Кшемінському та Віктору Корченюку, які загинули у Республіці Афганістан, виконуючи інтернаціональний обов’язок.
  У відкритті меморіальних дошок взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Басанець, заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, воїни-інтернаціоналісти, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, родичі загиблих, учні, педагогічні колективи, жителі сіл.
 Перед присутніми зі словами вшанування пам’яті воїнів-афганців, які загинули, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, виступили керівники району.
 Почесне право відкрити меморіальні дошки воїнам-інтернаціоналістам Григорію Кшемінському та Віктору Корченюку було надано учаснику бойових дій в Республіці Афганістан, голові районної спілки ветеранів Афганістану Леоніду Прудиусу та голові районної державної адміністрації Володимиру Басанцю. Заступник голови районної ради Тарас Пачесюк у своєму виступі зазначив, що відкриття меморіальної дошки є даниною пам’яті загиблим. Так повинно бути, що підростаюче покоління повинно пам’ятати своїх героїв, щоб ці хлопці, які навіки залишилися молодими, стали для майбутніх захисників Вітчизни прикладом виконання свого військового обов’язку.
  Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання.
 
 Після відкриття меморіальних дошок учасники зібрання відвідали могили Григорія Кшемінського та Віктора Корченюка на місцевих кладовищах та поклали квіти.
                                                             
                                                        
 
 
 

 
 


 

                                                        Виконавчий апарат районної ради

Повернутись