Відвідали дитячі пришкільні табори

   

    З метою проведення освітньої, культурно-виховної та фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми під час канікул щорічно Міністерством освіти і науки спільно з органами управління освітою вживаються заходи для належної організації відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням з використанням бази навчальних закладів.  

     В Монастирищенському районі в 26 загальноосвітніх закладах працює 25 таборів з денним перебуванням  і табір "Веселка" з  цілодобовим перебуванням для дітей - сиріт і дітей, позбавлених батьківського пікклування, та вихованці  монастирищенської спеціалізованої школи - інтернат І - ІІІ ступенів "Обдарованість".

      7 червня голова райдержадміністрації Олег Недогода, начальник відділу освіти райдержадміністрації  Тетяна Ганжала,начальник відділу бюджету, комунального майна та децентралізації районної ради Оксана Дахно, головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Монастирищенському районі Тетяна Калінчук відвідали дитячі пришкільні табори на базі Цибулівської, Івахнянської, Княжекриницької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Долинківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Лукашівського навчально - виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа  і - ІІІ ступенів".  

    В ході об’їздів  робоча делегація зустрілася та поспілкувалася з директорами пришкільних таборів та  директорами навчальних закладів та ознайомилися  з  програмами відпочинку.

    Головним питанням робочих зустрічів було  забезпечення продуктами харчування та забезпечення якісного харчування і дотримання санітарно - гігієнічних вимог. Ознайомилися із транспортними послугами та іншими питаннями діяльності таборів.

         Об’їзд пришкільних таборів у  районі продовжуватиметься.

 

                                                                              Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись