Відвідали та обговорили ряд актуальних питань діяльності Івахнянської амбулаторії

 

  Голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, головний лікар ЦРЛ Наталія Мороз, головний лікар Центру ПМСД Людмила Редванська нещодавно відвідали ФАП с. Івахни, на базі якого буде створено амбулаторію. Слід відзначити відчутну підтримку сільської ради даного медичного закладу. Завдяки фінансуванню із сільського бюджету виконано поточний ремонт приміщення, придбано обладнання для майбутньої амбулаторії.
   Депутат районної ради Шковира В.М. надав свої 10 тис. грн., які виділені йому районною радою для здійснення своїх депутатських повноважень на виборчому окрузі, щоб встановити три вікна на ФАПі.
   Стан даної медичної установи знаходиться на високому рівні та наближений до амбулаторії. Потрібні незначні доопрацювання та документальне оформлення, і заклад первинної МСД може розпочинати свою роботу. Складним, проте, залишається кадрове питання, як і у всьому районі -  недостатнє забезпечення лікарями сімейної медицини. Сільський голова Лідія Середюк відзначила, що місцева рада готова допомогти сімейному лікарю із житлом, а Микола Олексійович зауважив, що на районному рівні розглядатиметься питання про можливість забезпечення автомобілем Івахнянської амбулаторії для надання більш якісної та оперативної допомоги хворим. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись