Відзначено 45-річчя утворення Монастирищенської районної дитячої музичної школи

 
 
 
    25 квітня 2013 року в актовій залі музичної школи відбулися урочисті заходи з нагоди 45-ї річниці утворення Монастирищенської районної дитячої музичної школи, в яких взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олена Токмач, керівник апарату районної державної адміністрації Галина Темченко та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Любов Куценко.
  Зі словами щирих привітань представники влади звернулися до педагогічного, учнівського колективів музичної школи та ветеранів освітянської ниви, вказавши на важливу роль мистецтва і музики, зокрема, у процесі формування особистості.
  За вагомий внесок у розвиток культури району і високі творчі досягнення від районної державної адміністрації, районної ради та відділу культури і туризму РДА кращим працівникам та викладачам-ветеранам дитячої музичної школи вручено грамоти і подарунки.
  Привітати колег з визначною датою завітав директор Уманського обласного музичного училища ім. П.Демуцького  Павло Мельник, який вручив грамоти, подяки і запросив колектив Монастирищенської дитячої музичної школи на святкування 50-річчя з дня заснування музичного училища, яке відзначатиметься у травні цього року.
  Учні та випускники – студенти Уманського музичного училища приготували святковий концерт для винуватців свята і присутніх на урочистостях гостей.
   Справжньою родзинкою заходу став перегляд слайд-шоу з історії та розвитку дитячої музичної школи.
   В урочистих заходах взяли участь ветерани праці, учні, батьки, а також меценати і спонсори навчально-виховного закладу.
 
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики
Повернутись