Відзначено працівників житлово-комунального господарства

 

                                                     

      15 березня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке відзначається щорічно в третю неділю березня.
      У залі були присутні представники влади, депутати, керівники житлово-комунальних підприємств, працівники і ветерани галузі, мешканці міста.
    Винуватців свята тепло привітали голова районної державної  адміністрації  Володимир Басанець, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олена Токмач, заступник міського голови Володимир Храновський, керівники житлово – комунальних підприємств. У вітальному слові Олена Токмач, зокрема, зазначила, що сфера житлово-комунального господарства є однією з найважливіших і соціально значущих для розвитку та процвітання району. Своєю працею саме трудівники на ниві ЖКГ цілодобово забезпечують повноцінну життєдіяльність міст і сіл, створюють належні умови для їх мешканців. Результатом цього є ще кращий благоустрій нашого міста. Також Олена Станіславівна зазначила, що в галузі ще чимало проблем, для вирішення яких сьогодення ставить нові завдання і окреслює нові перспективи.
  Кращим працівникам галузі керівники району та підприємств житлово-комунальної галузі вручили грамоти й цінні подарунки.
    Урочисту частину продовжила концертна програма за участю танцювальних і вокальних колективів міста.

 


 

Повернутись