Відзначили 65 річчя утворення Черкаської області

Вокально-хореографічною композицією «Ода Черкащині», яку виконав Черкаський академічний український народний хор, розпочалися урочисті заходи з нагоди відзначення 65-річчя утворення Черкаської області.

  На початку ведучі звернулися до глядачів у залі, серед яких поважні гості – колишні та нинішні керівники області, заслужені працівники різних галузей, депутати обласної та місцевих рад, керівники райдержадміністрацій і районних рад, міст обласного значення, волонтери і учасники АТО і ООС, ветерани і молодь, – наголосили, що сьогодні прекрасна нагода вкотре освідчитися у любові до рідної землі і низько вклонитися мешканцям краю, хто працею своїх золотих рук, невтомного серця, мудрого розуму, потужної волі та щирої душі творив і творить історію Черкаської області.
Урочисто відзначено 65-річчя утворення Черкаської областіДо вітального слова було запрошено голову облдержадміністрації Олександра Вельбівця.
Він, зокрема, зазначив, що Черкащина має велику славетну історію, овіяну численними подіями і багатьма легендами. Її історія тісно пов’язана з історією нашої держави, за яку боролися, яку утверджували тисячі наших земляків, серед яких знакові постаті Богдана Хмельницького, Тараса Шевченка, Гулака-Артемовського, братів Симиренків, а в новітній період – Василя Симоненка, Данила Нарбута, В’ячеслава Чорновола та інших.

Урочисто відзначено 65-річчя утворення Черкаської області– Шлях становлення області зачасти залежав не лише від подій, а від характерів людей, їх цілеспрямованості, любові до рідної землі, незламній вірі в незворотності державного поступу незалежної України, – зазначив голова облдержадміністрації Олександр Вельбівець.

«Нинішнє покоління наших земляків впродовж останніх десятиліть зробило чимало, щоб на Черкащині розвивалися хімічна, машинобудівна і добувна промисловість, європейського рівня тваринництво, переробна галузь, щоб родючі лани віддячували високими врожаями, щоб досягнення були якнайкращими. Відрадно, що нам є що згадати, нам є чим пишатися, – зауважив Олександр Вельбівець. – 

Урочисто відзначено 65-річчя утворення Черкаської областіІ нам є що захищати. Тисячі наших земляків сьогодні успішно боронять державу і Черкащину на Сході від новітнього агресора. Це додає впевненості, що всі наші найближчі задуми і плани та довгострокові проекти будуть реалізовані, будуть втілені в життя задля розквіту Черкащини та України в цілому».

Олександр Вельбівець побажав кожній черкаській родині мирного неба, сімейного затишку і тепла, міцного здоров’я, непохитності і людської мудрості в подоланні усіх викликів, що їх ставить перед нами життя. 

Голова облдержадміністрації вручив низці працівників різних галузей державні нагороди та відзнаки про присвоєння почесного звання заслуженого працівника, якими вони нагороджені з нагоди 65-річчя утворення області.

Урочисто відзначено 65-річчя утворення Черкаської областіДалі для вшанування та вручення ювілейних відзнак з нагоди 65-річчя утворення області на сцену було запрошено очільників Черкащини в роки незалежності України. 

Ювілейну відзнаку з нагоди 65-річчя утворення області отримав і перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

А також було відзначено різними нагородами представників агропромислового комплексу, культури, освіти, медицини, економіки, містобудування і архітектури, соціального захисту, ветеранів-захисників Вітчизни, нинішніх військовослужбовців, спортсменів, учнівської молоді, яка виборола високі місця в різних престижних олімпіадах та інших.

Урочисті заходи завершилися змістовними виступами професійних артистів.

                                  За даними прес-служби виконавчого апарату

                                                                                                            обласної ради

Повернутись