Відзначили День Державного Прапора України на Монастирищині

 

    

  Офіційна церемонія підняття Державного Прапора України відбулася й на Монастирищині. В урочистостях взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода, міський голова Олександр Тищенко, учасники бойових дій, ветерани війни, місцеві жителі та всі бажаючі.

  Цьогоріч  підняли Прапор  України на центральній площі м. Монастирище  ветерани війни, учасники бойових дій на сході України Анатолій Ялинчук та Олег Коваль зі своїм сином. Всі присутні виконали Гімн України.

    Микола Олексійович з вітальним словом звернувся до всіх пристуніх та у своєму виступі зазначив, що цілі покоління українців творили націю і боролися за її державність. Дорогою ціною платить наш народ за право називатися вільною нацією. Пам’ять про героїв - земляків, яуі загинули у боротьбі за свободу та цілісність нашої держави буде вічною. Микола Орендарчук побажав усім міцного здоров’я, злагоди, сили та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни. Миру та процвітання нашій Державі!

  Далі  були покладені  квіти до пам’ятника Великому Кобзареві – Тарасу  Шевченку, сину України , який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього.

Після покладання    продовжилися святкові  заходи з нагоди 27-ї річниці Незалежності України. Святковий концерт дарували присутнім аматори сцени районного будинку культури, дитячі танцювальні колективи, юні таланти, колективи "Надвечір’я",  "Злагода".

                                   Виконавчий апарат районної ради

 

 

Повернутись