Відзначили День матері та День родини

     Кожного року в другу неділю травня весь світ відзначає День матері, а 15 травня відзначається Міжнародний День сім’ї. День матері - це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву та любов. Родина - це місце та умова постійної реалізації власного досвіду, знань, без яких неможлива наступність поколінь. З метою пропагування цінностей сімейного життя, відповідального батьківства, ролі матері в родині в шкільних закладах району проводились  тематичні уроки та заходи. 

  Сьогодні заступник голови районної ради Майя Фариба спільно з т.в.о. начальника територіального центру Іриною Мариніною взяли участь у святковому концерті, приуроченому до Дня Матері та Дня Родини. На урочистостях були присутні жителі сіл, пенсіонери, всі охочі та бажаючі. Аматори будинків культури провели захоплюючу святкову програму  з нагоди свята. Присутнім було презентовано виставки квітів та вишиванок. 

    Наприкінці свята всіх запрошених та присутніх частували гостинцями та продовжили спілкування в нетрадиційній святковій обстановці. 

 

Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись