ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА МОНАСТИРИЩИНІ

 

День Незалежності України – це найбільше національне свято. Уперше за тисячолітню історію, на карті світу постала держава під назвою «Україна». Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.
Сьогодні з нагоди 29-ї річниці Дня Незалежності України відбулись урочистості.
Участь у заході взяли голова районної ради Микола Орендарчук, голова районної державної адміністрації Ігор Миклащук, представники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, керівники районних установ, організацій, громадськість та представники ЗМІ.
Традиційно учасники заходу пройшлися до Обеліску Слави та поклали квіти до пам’ятників Героям Небесної Сотні, загиблим воїнам АТО та ООС, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, воїнам-інтернаціоналістам та загиблим у Другій Світовій війні. Також поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим Героям Небесної Сотні та нашим землякам , вшанували пам’ять хвилиною мовчання.
З вітальним словом перед усіма присутніми виступив голова районної ради Микола Орендарчук, який побажав миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.
Протоієрей Олег Селецький відправив молебень .

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, дерево, ребенок, обувь, стол и на улице

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, ребенок, дерево, обувь, небо и на улице

На изображении может находиться: 1 человек, небо, дерево, облако, обувь, растение, на улице и природа

На изображении может находиться: 9 человек, люди стоят, дерево, небо, обувь и на улице

На изображении может находиться: 9 человек, люди стоят, обувь, свадьба, дерево, ребенок и на улице

Повернутись