Відзначили День партизанської слави

   В п’ятницю, в актовій залі музичної школи, відбулося відзначення Дня партизанської слави, на якому були присутні голови первинних ветеранських організацій району, ветеранський актив, ветерани Другої світової війни, старшокласники Монастирищенської школи-ліцею «Ерудит» та спеціалізованої школи №5.

    Запрошені на свято були голови районних ветеранських рад Уманського та Маньківського районів.  Гостями  свята були дочка цибулівської підпільниці Вахович, представник районної організації  учасників АТО Дмитро Діденко. У відзначенні Дня партизанської соави взяли участь і заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови РДА Руслан Терещук.

  Для всіх присутніх продемонстрували відеофільм «Шляхами партизанської слави», створеного працівниками районного  краєзнавчого музею та святковий тематичний концерт, в якому прозвучали пісні на партизанську тематику у виконанні Наталії Дроботун (Терлицький СБК), чоловічого тріо РБК, вокального ансамблю «Мелодії серця» Аврамівського СК, дуету  Оксани Кудин та Любові Гринь. 

  

Повернутись