Відзначили Міжнародний день інвалідів на Монастирищині

  3 грудня Україна разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів. В цей день ми привертаємо увагу населення до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя в Україні. Він є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.

    З цієї нагоди, 29 листопада,  на Монастирищині відбулася  зустріч представників  влади та членів даного товариства району.

 

    Перед присутніми виступили керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук. Побажали міцного здоров’я, здійснення всіх задуманих мрій, подякували за мужність та оптимізм. 

 

  На завершення зустрічі був представлений святковий концерт за участю сімейного  тріо із селища Цибулів, Раї Шаповал, ансамблю "Оберіг". 

 

 

  В п’ятницю, напередодні відзначення Міжнародного дня інвалідів для дітей з особливими потребами, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відбувся святковий вогник „Повір у себе”.  На це свято організатори запрошують діток з обмеженими фізичними можливостями та їхніх  батьків.

     З щирими словами підтримки та найкращими побажаннями до всіх присутніх звернулися заступник голови районної ради Майя Фариба,  заступник голови районної державної адміністрації  Руслан Терещук, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ася Підлісна.  

   Для діток була представлена святкова різноманітна програма : різні вікторинки, ігри, лялькова вистава, пісні, читали вірші, майстер - клас  по виготовленню сувенірів.  

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись