Виїзний прийом голови районної ради

 Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради 11 лютого голова районної ради І.І.Нестеренко за участі сільського голови С.А.Безштанька провів особистий прийом громадян в с.Княжа Криниця. На прийом звернулося 8 осіб з питаннями, що стосувалися соціального захисту та пенсійного забезпечення, функціонування закладів соціальної сфери сіл Княжа Криниця та Новосілка, врегулювання земельних відносин тощо.
  Значну увагу Ігор Іванович приділив питанням функціонування сільських закладів культури, дитячого садочка та амбулаторії, які постійно знаходяться у полі зору сільського голови С.А.Безштанька, депутатів сільської ради та сільських спонсорів. Відвідуючи дитячий садочок, голова районної ради високо оцінив спільну роботу сільської ради та громади по забезпеченню належного стану закладу, де на сьогодні вихованці мають все необхідне.
   А от приміщення сільського будинку культури, де протікає дах над бібліотекою, потребує ремонту – приблизна вартість ремонтних робіт 250 тис. грн.. Спілкуючись з працівниками культури, голова районної ради повідомив, що рішенням останньої сесії 31 січня 2014 року перерозподілено штатні одиниці між закладами культури району, внаслідок чого додано 0, 25 ставки на Княжекриницький СБК та 0, 125 ставки на Новосільську бібліотеку-філіал. При цьому Ігор Іванович підтвердив правильність рішення громади щодо необхідності проведення в поточному році ремонту приміщення даху будинку культури та обіцяє усіляко сприяти у вирішенні питання.
  За планом проведення реформування системи охорони здоров’я ключову роль мають відігравати заклади надання первинної медико-санітарної допомоги, які, особливо у сільській місцевості, є першою та єдиною інстанцією, до яких звертаються люди за допомогою. В Княжекриницькій амбулаторії сімейної медицини сьогодні поки що працює 2 медичних працівника, але, за інформацією головного лікаря ЦРЛ В.П.Чуйка за цільовим направленням в цьому році готується інтерн - лікар сімейної медицини, який прийде працювати в Княжу Криницю в 2015 році.
  Під час особистого прийому голова районної ради І.І.Нестеренко разом з працівниками сільської ради, закладів соціальної сфери села обговорили багато інших питань перспектив розвитку сільської території.
                                  

                                              Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись