Вітаємо монастирищан із вдалим виступом на Всеукраїнській спартакіаді

 

    21-26 травня 2012 року в Алушті вдруге проводилися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади депутатів всіх рівнів, яка була започаткована на честь 20-річчя Незалежності України. 
    Учасників спор­тивних баталій гостинно зустрічала база олімпійського комплексу «Спартак». В урочистому відкритті взяв участь Голова Державної служби молоді і спорту Равіль Сафіуллін, який привітав народних обранців зі святом і побажав вдалих стартів і успішних результатів та перемог. Як і торік, учасників спор­тивних баталій гостинно зустрічала база олімпійського комплексу «Спартак». В урочистому відкритті взяв участь Голова Державної служби молоді і спорту Равіль Сафіуллін, який привітав народних обранців зі святом і побажав вдалих стартів і успішних результатів та перемог.
    Команди змагалися з шахів, шашок, настільного тенісу, міні-футболу, волейболу і вперше – з більярду. Всього для участі в спартакіаді прибуло 18 команд. Надзвичайно приємно відзначити, що свій внесок у загальнокомандну перемогу зробили і депутати нашого району. Так, основними гравцями, які складали кістяк обласної футбольної збірної, були голова Монастирищенської районної ради Ігор Нестеренко, депутати Дмитро Плиска, Володимир Коробко та Микола Янковий. 
    Всі команди було розділено на 4 групи. По дві кращих виходили у подальшу стадію змагань. У нашій групі за вихід до чверть фіналу боролися команди Полтавської, Львівської областей та м.Севастополя. Здобувши дві перемоги та нічию, черкащани стали чверть фіналістами.     У першій грі нашій команді довелося грати з минулорічним чемпіоном, збірною Рівненської області, яку вдалося перемогти лише в серії пенальті. У півфіналі, знову ж таки в серії пенальті, черкащани перемогли досить сильну команду із Дніпропетровська. І ось фінал: Черкаси – Вінниця. Продемонструвавши досить впевнену та професійну гру, наші футболісти виявилися сильнішими. Перемоги наших майстрів м’яча у футбольному залі давалися нелегко – майже всі матчі доходили до пробивання пенальті. Відмінно зіграв воротар із Тального Олександр Дячок, який під час пробиття 11-метрових досить часто рятував ворота, до того ж наші гравці вдало виконували пенальті, а тому і закономірно вибороли перше місце. Слід відзначити, що в нинішньому році команди демонстрували досить високий рівень гри, часом професійний футбол.
    Гострим був двобій нашої волейбольної команди за перше місце із доволі, як виявилося, сильним суперником – волейболістами Закарпатської області. На  жаль, зовсім не поступаючись у класі, пропустили, зрештою, закарпатців вперед, здобувши 2-ге місце. Тут грали наші представники Олег Семеновський та Олексій Гулеватий. На загальний результат команди вплинула невдала гра у більярд та опосередкований виступ жінок в настільний теніс. 
    За сумою набраних очок у загальному заліку збірна Черкащини виборола почесне друге місце. Від першого - чемпіонського - місця наших депутатів-спортсменів віддалило всього чотири очка. Переможцями нинішнього року стали депутати Тернопільської області. Третє місце за підсумками змагань у команди Дніпропетровської області.
    Щиро вітаємо команду депутатів Черкащини та представників Монастирищини з вагомим успіхом у Всеукраїнській спартакіаді! Бажаємо і надалі примножувати спор­тивні досягнення, особистим прикладом пропагувати спорт, здоровий спосіб життя, гармонійний розвиток особистості.
 

 

Повернутись