Вітання голови районної ради Миколи Орендарчука з Днем державної служби

 
 
Шановні державні службовці району!
 
    З глибокою повагою до вашої відповідальної праці щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби.
   У непростий час сьогодення саме на вас покладена висока місія реалізації сучасної державної політики, спрямованої на забезпечення соціально-економічних, адміністративних, правових та духовних перетворень у суспільстві. Щодня через установи, через серця людей, які обіймають посаду державного службовця, проходять проблеми громадян, підприємств, соціальних установ та організацій.
  Вболіваючи за стан справ, державні службовці формують і забезпечують виконання соціально-економічних програм, завдань і функцій держави, рішень районної ради, дбають про добробут людей та їх соціальний захист. Ваша робота пов'язана з вирішенням найскладніших, найгостріших проблем краю.
   На плечах, як державних службовців, так і посадовців органів місцевого самоврядування – нелегка праця і величезна відповідальність. Адже саме вас громадяни сприймають, як представників держави, по діях кожного роблять висновки про владу в районі і державу в цілому.
   Усі ми повинні працювати в єдиному напрямку за принципами служіння українському народу, соціальної справедливості, прозорості, гласності, відданості справі, персональної відповідальності за виконання посадових повноважень.
   Вітаючи зі святом, зичу всім вам міцного здоров'я, благополуччя в родинах, впевненості у завтрашньому дні. Будьте завжди на рівні вимог часу.
  Натхнення вам, оптимізму, втілення всіх задумів і зусиль для економічного зростання району, держави та повної довіри до вас громадян.
 
       З повагою 
 
Голова районної ради                                             М.О.Орендарчук
Повернутись