Вітання голови районної ради з Днем державної служби

Картинки по запросу день державної служби

 

Шановні державні службовці!

    Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем державної служби України!

       Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. 

    Державна служба – це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності і професіоналізму. Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність країни в цілому. 

         Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені. 

   Вірю, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах соціально орієнтованої ринкової економіки, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни. Нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. 

    Бажаю вам добра і здоров’я, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту Монастирищенського району та подальшої розбудови української держави.

 

 З повагою

Голова районної ради                                                     М.О.Орендарчук

 

 

 

 

Повернутись