Вітання голови районної ради з Днем фармацевтичного працівника

Картинки по запросу фармацевтичні працівники

Шановні фармацевтичні працівники Монастирищини!

         Від щирого серця вітаю вас з Днем фармацевтичного працівника – святом високоосвічених, самовідданих і відповідальних людей.

         Не кожному під силу підкорити собі тонку хімію лікарських засобів, відшукати правильні орієнтири серед міріад назв і віддати всього себе вірному служінню на благо здоров’я ближніх. Саме від фармацевтів багато в чому залежить отримання пацієнтом якісної медичної допомоги.

      Ваш професіоналізм і доброчесність – це і швидка допомога, і надійний лікар.

      Фармація – одна з ключових складових системи охорони здоров’я, а ваша робота – запорука її розвитку. Не дивлячись на важливість технологій і нових стандартів у сучасній медицині, ніякі інновації не зможуть замінити кваліфікованого фахівця. 

      У день вашого професійного свята я дякую вам за нескінченну турботу про жителів району, за вашу участь у збереженні їх життя і здоров’я. Своєю свідомою громадянською позицією ви врятували не одне життя. 

 Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я і благополуччя. Нехай професійні навички примножуються, а людська повага веде вас шляхом добра до нових здобутків. Спокою в серці та мирного неба!

         Зі святом вас!

З повагою

Голова районної ради                                          М.О.Орендарчук

 

 

Повернутись