Вітання голови районної ради з Днем фермера

Картинки по запросу день фермера

 

Шановні трударі сільськогосподарських нив,

фермери, приватні підприємці й одноосібники!

 

    19 червня в Україні відзначається День фермера. На даний час всі, хто працює на полі і фермі,виконують велику місію – гарантують національну безпеку України. Вони забезпечують населення продуктами харчування, піклуються про соціальну структуру села, дбають про майбутнє дітей, підтримують розвиток дитячих садків, шкіл, ФАПів і фельдшерських пунктів у сільській місцевості.

   Нам відомо, як нелегко сьогодні доводиться трудівникам.  Даються взнаки погодні умови, відсутність державної політики підтримки дрібних товаровиробників, високі ціни на техніку та мінеральні добрива, неефективна кредитна державна політика. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню Україна має значні досягнення в сільському господарстві.
        

    Попереду у вас складні завдання, і лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю ви зможете зміцнити потужності вітчизняного виробництва сільськогосподарської продукції та збільшити конкурентоспроможність продукції на ринках продовольства.

     Тому зараз як ніколи потрібно всім фермерам, приватним підприємцям і одноосібникам підтримувати один одного, разом захищатися від рейдерських атак. Важливим на даний час є відтермінування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначеннядо того часу, коли держава буде готова до продажу землі.

  Шановні хлібороби, дозвольте від себе особисто та від районної ради поздоровити всіх трударів полів і ферм Монастирищини з Днем фермера.

     Мирного неба, міцного здоров`я, благополуччя вам і вашим родинам! 

    Нехай рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту нашої України та піднесення добробуту всього українського народу.

  Хай обходять вас стороною різні негаразди, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та Божому благословенні!

        

З повагою

Голова районної ради                                                 М.О.Орендарчук

 

 

Повернутись