Вітання голови районної ради з Днем Конституції

 

 

Шановні жителі району!

        Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України. Прийняття у 1996 році Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. 
        Але не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави. Окрім того, зважаючи на агресію з боку Росії, мусимо відстояти визначені в Основному Законі непохитні цінності – незалежність і територіальну цілісність своєї держави. 
        Дорогі жителі району, вітаючи вас із визначним державним святом, хочу побажати усім вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, гарантованих
Конституцією. Нехай у ваших серцях міцніє почуття гордості за свою країну, громадянами якої ви є. 
        Від усього серця зичу вам міцного здоров'я та натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

 

З повагою

Голова районної ради                                          М.О.Орендарчук

 

Повернутись