Вітання голови районної ради з Днем медного працівника

 

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри,
усі працівники системи охорони здоров’я Монастирищенського району та ветерани галузі!
 
    Напередодні вашого професійного свята – Дня медичного працівника, хочу висловити щиру подяку за вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я, за професіоналізм та щохвилинну готовність прийти на допомогу. Ваші щирі серця і теплі руки вселяють надію та дарують віру у зцілення. 
      Ви присвятили своє життя нелегкій та відповідальній, а водночас найгуманнішій і благородній професії. У будні і свята ви стоїте на сторожі життя та здоров’я людини. 
         День медичного працівника – це свято не тільки лікарів, але і фельдшерів, медсестер, молодшого та обслуговуючого персоналу, адже ніякий сучасний прилад не замінить чуйного й уважного ставлення до хворого.
         На жаль, вітчизняна медицина проживає зараз не найкращі свої часи: критично низькі заробітні плати, застаріле обладнання, нестача медикаментів і багато інших негараздів. Але саме в такий непростий для держави і кожного з нас час проявляються висоти людського духу, самосвідомості, людяності, відданості клятві лікаря України і ви з честю витримуєте усі випробування разом зі своїм народом, працюєте ефективно, не знижуючи обсягів і якості медичної допомоги, впроваджуєте нові методики лікування й профілактики захворювань. 
    Попереду у вас - відповідальна робота над побудовою нової системи охорони здоров’я європейського зразка, яка, за задумкою її авторів, гарантуватиме закладам господарську автономію, лікарям — незалежність у прийнятті професійних рішень, належний соціальний статус та рівень оплати праці, а пацієнтам — якісну і доступну медичну допомогу.
   Дорогі медичні працівники Монастирищини! Низький уклін вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я. 
        Бажаювам щастя, миру, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани. Нехай здійснюються задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!

 

З повагою
Голова районної ради                              Микола Орендарчук
Повернутись