Вітання голови районної ради з Днем місцевого самоврядування

 

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування,

депутати місцевих рад, голови територіальних громад району!

      Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування –державним святом, яке є  підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Сьогодні, після численних трансформацій, місцеве самоврядування в Україні, як і в усьому світі, розглядається як єдино можлива і найбільш раціональна форма влади на місцях.

      Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних зі здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії, він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.  Тому у цей святковий день висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного бути почутим.

       Депутатський корпус району завжди досить успішно вирішував важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання. І  сьогодні хотілося б відзначити тих, хто не залишається байдужим до проблем виборців, проблем нашого району, проявляє активну громадянську позицію. Це депутати районної ради  Драч М.С., Возний М.В., Гора П.Ю., Жук В.П., Журавель О.В., Ковальська О.М., Онищук А.В., Орендарчук С.М., Плетінка Р.А., Рикун В.М., Солод В.В.,Трохимчук Л.О., Шатайло Ю.Г., Шковира В.М. та багато інших депутатів місцевих рад всіх рівнів.

       Підтримують громаду району і депутати обласної ради  Онищак Л.В., Сегеда А.В., Баштан О.В.

     Сільські, селищна, міська  рада - це саме та влада, яка найближче стоїть до пересічного громадянина. Зі своїми проблемами, своїм болем люди насамперед приходять до них. Основний тягар повсякденних турбот на місцях сьогодні лягає на плечі сільських, селищного голів, які дбаючи про долю та благополуччя своєї територіальної громади, просто зобов’язані вишукувати можливість розвитку своїх територій, несучи при цьому повну і безпосередню відповідальність за стан справ перед громадою.  Звичайно, у нас є з кого брати приклад в районі і у кого запозичати передовий досвід роботи. Це, в першу чергу,  Форостяна Є.Р., Журавель Л.С.,  Сивачук Г.Ф., Середюк Л.М., Безштанько С.А., Омельченко І.Д., Іщук С.І., Іщук Г.І., Подолянюк В.В.,  Рябцун В.В.,  яких люди неодноразово обирають сільськими головами. Відповідальний підхід до роботи демонструють і новообрані очільники сільських громад – Тарасюк Т.В., Потурнак Т.О., Омельчук Н.Л., Коваль  А.О., Шквира З.Д.

       Діяльність органів місцевого самоврядування в значній мірі залежить від роботи їх апарату. Особливе місце в цій роботі відводиться секретарям місцевих рад, які виконують всю рутинну роботуз  ведення діловодства, організації прийому громадян, підготовці сесій  та засідань виконавчих комітетів.    Приємно, що серед цієї категорії посадових осіб місцевого самоврядування є багато працівників які заслуговують особливої подяки за своє відношення до справи. Це Кобзар Л.І, Ємчик О.І., Данило О.В., Гук Л.П., Грицай Л.М., Барилюк Н.В.,Завальнюк Н.В., Бондарчук В.М., Прокопенко Н.О., Шпота Ю.О., Аллакулієва О.М.

       З нагоди професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання подальших успіхів  бухгалтери, землевпорядники, спеціалісти апаратів місцевих рад. До вас люди йдуть зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від вашого професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить задоволення потреб людей.

       У цей святковий день  Народовладдя  особливі слова подяки хочеться висловити всім ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі служінню людям, розвитку та зміцненню територіальних громад нашого району. Ми глибоко поважаємо ваш неоціненний досвід,   який і сьогодні служить на благо суспільства.Уклін і шана вам  за любов до рідного краю, самовіддану багаторічну  працю, високу активність у громадсько-політичному житті району.

   День професійного свята - приємна мить, проте після неї настають значно довші будні з їх тривогами, труднощами, успіхами і невдачами. Тому вже сьогодні необхідно замислитись, яким буде наступний етап нашої спільної роботи на ниві місцевого самоврядування. Перш за все, це стосується успішного завершення бюджетного року, формування бюджету району на наступний рік, забезпечення ефективної і стабільної діяльності установ освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту в районі. Це вимагає від органів  самоврядування та виконавчої влади на місцях значних зусиль та плідної співпраці. Впевнений, що єдиною командою ми зможемо вирішити всі ці питання.


    На завершення хотілося б ще раз від усього серця побажати усім, хто працює на благо територіальних громад нашого району, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Монастирищини та України.

  Нехай день 7 грудня об’єднає нас у спільному прагненні зробити наш район,  місто, села і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

 

     З повагою голова районної ради                                    М.О.Орендарчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись