Вітання голови районної ради з Днем працівника державної виконавчої служби

 

Шановні працівники державної виконавчої служби !

    Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби. 

       Бути державним виконавцем -  почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до державної виконавчої служби за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем Вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури населення, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

       Впевнений, що державні виконавці, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадянам, з честю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах Черкаської області ідеалів верховенства права та справедливості.

       Напередодні свята бажаю вам міцного здоров’я, щастя і добробуту, плідної праці та успіхів! Нехай професійні зусилля працівників державної виконавчої служби  будуть винагородженні довірою і повагою громадян України, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод, оскільки виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. 

 

З повагою

Голова районної ради                     М.О.Орендарчук

Повернутись