Вітання голови районної ради з Днем працівників культури

 

Шановні працівники культури району!

   Щиро вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Це професійне свято людей, які опікуються прекрасним і приносять у наше буденне життя ту життєдайну силу, яка допомагає  вирватись із тенет повсякденних проблем і поринути у світ гармонії.  Це свято, яке стосується кожного з нас, адже всі ми носії культури, традицій, звичаїв, мови сіл, селищ, міст, зрештою, країни, в якій живемо. Споконвіку пісня і танок, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. 

     Приємно визнавати, що на Монастирищині не тільки збереглися, а й продовжують розвиватись аматорські колективи, даруючи своємистецтво не тільки мешканцям нашого району, а й за його межами. Дякуючи щоденній праці клубних працівників, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля духовного розквіту рідного краю, а ми завжди будемо підтримувати молоді таланти, розвиток галузі. 

    Прийміть щиру вдячність за вірність своєму покликанню, невтомний творчий пошук, самовідданість і подвижництво. Хай доля буде прихильною до вас, хай світлим, творчим буде ваш шлях та шлях тих, кого ви ведете у чарівнийсвіт мистецтва. Бажаю вам професійних успіхів, утілення нових цікавих ідей. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!

 

З повагою

Голова районної ради                                              М.О.Орендарчук

 

 

Повернутись