Вітання голови районної ради з Днем Прапора та Днем Незалежності України

Шановні жителі Монастирищини!

Нині  ми вшановуємо наші національні святині:  Прапор, Герб та Гімн України й відзначаємо 29-ту річницю Незалежності України! Ці свята для нас, українців, були й залишаються, мабуть, найважливішими й найбільш урочистими.

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам є чим пишатися й про що згадати у цей визначний день. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитими людьми.

На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.

Монастирищина на шляху розбудови держави зайняла своє гідне місце. Самовіддана праця сільських виробниківі в нинішньому році за надзвичайно складних умов дозволила  зібрати непоганіврожаї  ранніх зернових та зернобобових.  Стабільно функціонують заклади освіти, культури, медицини.Низький уклін  працівникам промислових підприємств, підприємцям, працівникам житлово-комунального господарства, закладів  охорони здоров’я, освіти, культури, дошкільних навчальних закладів, працівникам органів місцевого самоврядування та державних установ району. Слова подяки висловлюю  ветеранам війни та праці, які  своїм  подвигом  і працею наближали незалежність  України.

 Сьогодні також  звертаюсь до молодого покоління Монастирищини, яким у завтрашньому дні  оберігати і примножувати  здобутки і незалежність української держави. Будьте патріотами  України, здобувайте  знання і втілюйте  їх на благо  своєї Вітчизни, свого рідного краю.

До України прикута увага всього світу: громадяни суверенної та демократичної держави знову виборюють своє право жити в правовій, успішній і стабільній країні, самим вирішувати свою майбутню долю. За нашу державність і суверенітет проливають кров мужні сини України.Ми схиляємо голови  перед пам’яттю про земляків, які  відали своє життя за незалежність України Романа Бевза, Петра Кізіма,  Руслана Нищика, Віталія Шамрая. Ми говоримо слова особливої подяки  усім воїнам-захисникам  району, які сьогодні  перебувають на передовій  і ціною свого життя та здров’я боронять  рідну землю.  Героям слава!

Уроки історії повинні загартувати нас і зробити ще сильнішими. Кожному варто пам’ятати, якого ми славного роду. Слова «незалежність», «суверенність», «єдність» за останні роки набувають нового звучання для кожного українця.

Переконаний, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади, депутатського корпусу,  громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити вихід всієї України і нашого краю на нові рубежі економічного і соціального розвитку.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди, благополуччя та миру в нашій рідній Україні.

Зі святом Незалежності вас, дорогі друзі! Слава Україні!

З повагою — голова районної ради М.О.Орендарчук.

Повернутись