Вітання голови районної ради з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Картинки по запросу 15 лютого день вшанування

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

    Сьогодні, 15 лютого,  в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30- та  річниця виведення радянських військ з Афганістану.

   В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до своїх родин.

    Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

   В глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув і збережемо вічну пам’ять про загиблих, яким не судилося повернутися додому.

    Від усього серця бажаю  вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, добробуту, миру і добра.

 

З найщирішими побажаннями

Голова районної ради                                           М.Орендарчук

Повернутись