Вітання голови районної ради з Днем Збройних Сил України

 

Дорогі захисники Української держави!

Солдати, прапорщики, офіцери, ветерани війни і Збройних сил України!

         Від щирого серця вітаю вас із Днем Збройних Сил України.

    Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої Світої війни, під час виконання миротворчих завдань у «гарячих точках» планети. Ми вдячні всім, хто захищав нашу рідну землю від ворожих військ, хто ставав на захист Вітчизни за першим її покликом! 

   Нині військовослужбовці, бійці добровольчих батальйонів, продовжуючи славні традиції попередніх поколінь, не тільки докладають усіх зусиль для забезпечення бойової готовності нашої армії, підвищують професійну майстерність, але й свідомо виконують свій конституційний обов’язок на Сході України, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.


  Щиро вітаю всіх захисників Вітчизни з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України. Бажаю всім міцного здоров’я, оптимізму, щастя, благополуччя, родинної злагоди, натхнення й успіхів у благородній справі захисту  Батьківщини. 

 

З повагою

Голова районної ради                                        М.О.Орендарчук

 

Повернутись