Вітання голови районної ради з нагоди 75 річниці визволення району від німецько-фашистських загарбників

Картинки по запросу вітання 75 років визволення району

 

     75 років  тому на  Монастирищину  прийшов довгоочікуваний мир, за  який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя та кров. 

  Пам’ять війни – це пам’ять серця. Цю пам’ять несуть у вічність нові покоління, схиляючись у шані перед своїми дідами, живим і полеглими, перед усіма солдатами Другої світової війни. Ніхто і ніколи не має права забути про мільйони загиблих, про подвиг нашого народу, про трудовий героїзм у тилу. На боротьбу з фашистськими загарбниками постав увесь народ. І такої єдності, такого святого братерства, такої міцної віри в Перемогу ще не знала історія.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту- хто наближав перемогу ціною власного життя. Тому ми безмежно вдячні кожному з вас, шановні ветерани, за мужність у боях, за щоденну сумлінну працю у повоєнні часи, за жертовність та міцність духу.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя під мирним українським небом.

 

Бажаю всім жителям Монастирищини добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної землі, зміцнення і розбудови незалежної України.

З повагою

Голова районної ради                   М.ОРЕНДАРЧУК

 

Повернутись