Вітання голови районної ради з нагоди Дня людей похилого віку й Дня ветерана

 

 

   Першого жовтня в Україні відзначають День людей похилого віку й День ветерана. Це свято започаткували як вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління. Адже саме вони зробили неоціненний внесок у становлення Української держави, зміцнення її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу. 

   Ми вшановуємо дорогих нашому серцю батьків, матерів, дідів і бабусь, тих, хто виростив і виховав нас, хто самовідданою тяжкою працею весь свій вік розбудовував рідну країну, хто відстояв свободу й незалежність Батьківщини. Наш обов’язок – дарувати їм своє тепло й увагу, бути вдячними й головне – наповнювати кожен їхній день повноцінним змістом і любов’ю, щоб наші пенсіонери, ветерани війни та праці відчували постійну підтримку, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами. 
    Питання соціального захисту людей похилого віку є в числі важливихі в роботі Монастирищенської районної ради. Районна рада намагається робити все можливе для того, щоб поліпшити ваше життя. Для цього прийняті та з року в рік реалізуються відповідні районні програми соціального захисту, ваші звернення, прохання завжди розглядаються першочергово, ведеться прийом громадян за місцем проживання, жодна ваша проблема не залишається без відповідного реагування. 

   Багато літніх людей беруть активну участь у громадському житті, продовжують працювати, вносячи відчутний фінансовий внесок в економіку кожної окремої родини, рідного краю та країни в цілому. Хочеться побажати всім людям похилого віку залишатися діяльними й активними. Нехай ваші вже не молоді роки не знесилюють вас, а піднімають морально і духовно. Пам’ятайте, що ваш неоціненний життєвий досвід вкрай потрібний нашій молоді. 
       Зичу кожному із вас доброго здоров’я, сімейного затишку, достатку, поваги і любові. Довгих і щасливих вам років життя та Божого благословення! 

 

З повагою

Голова районної ради                                         М.О.Орендарчук

 

 

Повернутись