Вітання голови районної ради з нагоди Дня працівників статистики

Картинки по запросу день працівників статистики

 

Працівникам статистики України !

 Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівників статистики.

 Національна статистика відіграє важливу роль у розбудові нашої державності і громадянського суспільства. Без неї неможливе ефективне управління економікою та іншими сферами суспільного життя.

 На нинішньому етапі суспільних перетворень статистика має забезпечувати об'єктивну, прозору оцінку результатів економічного і соціального розвитку країни, задовольняти потреби держави і громадськості в інформації, що допомагала б впливати на темпи і масштаби змін, вносити в разі потреби необхідні корективи у свої дії. Активна інтеграція України у європейський і світовий простір вимагає якнайповнішого запровадження у статистичну практику загальноприйнятих міжнародних норм, перш за все стандартів Євросоюзу.

 Держава цінує ваш професіоналізм, відданість обраній справі, сумлінну працю і вірить, що працівники органів державної статистики, фахівці статистичних служб інших міністерств і відомств, підприємств, установ і організацій, науковці зроблять усе можливе, щоб статистика завжди була на рівні вимог часу, відповідала потребам розвитку нації.

 Складаючи у цей святковий день данину поваги працівникам статистичної галузі, бажаю усім вам міцного здоров'я, особистого щастя, злагоди, добра і благополуччя в родинах.

Успіхів вам у праці на благо і процвітання України.

 

З повагою

Голова районної ради                            М.О.Орендарчук

Повернутись