Шановні військовослужбовці,

ветерани Збройних Сил України!

  Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України.
    Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба – це не тільки професія, для більшості з вас – це справа всього життя, це – найвища честь, покликання. У цей урочистий день ми вшановуємо всіх – і вкритих сивиною, увінчаних нагородами фронтовиків, і молодь, яка щойно вдяглась у військову форму.

    Вже третій рік поспіль ви зустрічаєте це свято в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і монастирищани, героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом, – пам’ять про них назавжди залишиться у серцях жителів нашого району.
 
    Хочу висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.

    Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на нашу долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими!


    Здоров’я і благополуччя вам! Миру і злагоди!
 
 
З повагою
Голова районної ради                                             М.О.Орендарчук
 
Повернутись