Вітання голови районної ради з Новим 2019 роком

Шановні  жителі району!

Дорогі монастирищани!


   Сердечно  вітаю вас з прийдешнім  Новим роком та світлим Різдвом Христовим!

  Прийміть  найщиріші вітання  з цими радісними  святами, які традиційно  об’єднані зворушливою  атмосферою добрих відчуттів, душевним теплом та очікуванням оновлення, сповнені вірою  у нові перспективи, у здійснення найпотаємніших мрій і сподівань.


   Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на різні події. Він був сповнений напруженої праці, пошуку правильних рішень та досягнення реальних  результатів. 

 Завдяки спільним зусиллям у 2018 році зроблено чимало. Щиро дякую всім монастирищанам, які своєю працею , силою розуму, натхненням, бжанням творити і дбати про свій рідний край внесли вагомий вклад у збереження і розвиток всіх галузей життєдіяльності району.

  Для всіх нас рік, що відходить в історію став часом  прийняття непростих і нелегких рішень відповідно до викликів сьогодення, часом  напруженої праці. І це лише частинка величезної і повсякденної праці заради розбудови Монастирищини –  самобутньої, успішної. В прийдешньому році всі ми  зобов’язані працювати ще згуртованіше,  скеровувати свою енергію,  волю, свідомість, творчі помисли і зусилля на досягнення  чіткої мети — утвердження  демократичної, заможньої і могутньої України.

  …У новорічну та Різдвяну ніч ми всі поринаємо в добре знайому з дитинства казку та нові мрії. Тож нехай чарівні зимові свята подарують всім радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай Новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

   Бажаю вам, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік Новий – багатим на успіхи. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родинах завжди панують злагода, любов і достаток.

  Здоров’я, натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!

 

З повагою

Голова районної ради                                     М.О.ОРЕНДАРЧУК

Повернутись