Вітання голови районної ради зі святом весни

 

Шановні, дорогі жінки Монастирищини !

 

   Сердечно вітаю Вас із чарівним, радісним святом – 8 Березня !

   Серед кращих традицій нашого народу є повага  й шана до жінки – матері  - мудрої господині, охоронниці домашнього вогнища. Дбайлива мати, жінка, любляча дружина, сумлінна трудівниця – таке нелегке ваше покликання, яке ви виконуєте з гідністю і терпінням.  Саме тому ніколи не настане час, коли ми перестанемо поважати жінку, цілувати руки матерів і низько вклонятися їм до землі.

    Користуючись нагодою, хочу подякувати  всім жінкам, які сьогодні сумлінною повсякденною працею утверджують авторитет органів  місцевого самоврядування, державної влади, підприємств і організацій, забезпечуючи  виконання важливих завдань на різних напрямках роботи. Ми  схиляємося  перед вашим головним талантом – віддавати найкращі якості близьким і рідним людям, наповнювати їх любов’ю, оточувати увагою. Особлива подяка тим жінкам, які сьогодні разом з чоловіками стоять на передньому краї боротьби за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, жінкам - волонтерам , медичним працівникам. Велика шана матерям і дружинам, які ждуть чоловіків та синів з перемогою, глибоке співчуття тим з них, які втратили рідних.

     Ваша небайдужа й відповідальна життєва позиція, як і буденна праця є справжньою запорукою миру й стабільності нашого народу, відродження нашої країни.

     Тому бажаю вам, щоб не тільки в свята відчували ви чоловічу увагу, турботу. Хай буде більше посмішок на ваших  обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Здоров’я вам, щастя, нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця у ваші родини і серця.

З святом Вас!

 

Голова

Монастирищенської  районної ради                 Микола Орендарчук 

Повернутись