Вітання Миколи Олексійовича з нагоди відзначення Дня працівників освіти

 

 Сердечно вітаю всіх працівників навчальних  закладів Монастирищини  з професійним святом - Днем працівників освіти!

   Напевне, у тому, що свято Дня вчителя ми відзначаємо у розквітіосені, є своя закономірність. Адже саме зараз – пора, коли природа щедро віддає земні багатства людям, які своїми невтомними руками дбайливо доглядали і пестили матінку-годувальницю. А вчитель - це той же ратай, сіяч, садівник на нашій неозорній ниві суспільного буття, котрий вирощує зерна мудрості, справедливості, добра, людяності. І вирощений учителем скарб – неоціненний. Це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, повівкожногоз нас світлою дорогоюу велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії, навчив чесно жити і самовіддано працювати. Скільки людей з відчуттям тепла і ніжності зберігають в пам'яті дні шкільного життя йімена улюблених, як правило, вимогливих, вчителів.

    Щодня відкриваються двері дошкільних закладів, класів та аудиторій, і досвідчені, мудрі педагоги ведуть дітей, учнівську молодь у прекрасну і безмежну Країну Знань. Саме ви, дорогі педагоги, виховуєте талановитих, патріотичних українців, формуєте інтелектуальний потенціал нації. Вашою невтомною працею, теплом сердець, терпінням і безмежною любов'ю до дитини твориться майбутнє кожного з нас, а відтак і нашого краю та держави в цілому.

     Напередодні свята хочу подякувати вам, шановні працівники освіти Монастирищини, за вашу натхненну працю і самовідданість, побажати міцного здоров’я, особистого щастя, терпіння і мудрості, вдячних, розумних учнів, цікавих ідей і знахідок у роботі на освітянській ниві.

    Переконаний, що ви й надалі докладатимете максимум зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України. Нехай кожен ваш день розпочинається натхненням та усмішкою, а завершується відчуттям задоволеннявід виконаної роботи, думки ваші і вчинки проміняться добром і щедрістю, а серце зігрівається щирою вдячністю ваших вихованців. 

    Зі святом вас!

 

З повагою

Голова районної ради                         М.О.Орендарчук

Повернутись