Вітання очільника району з нагоди відзначення Дня медичного працівника

Шановні працівники закладів охорони здоров’я

Монастирищини !


     Щиро вітаю вас з професійним святом ‐ Днем медичного працівника. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Знання і вміння лікаря, досвід і старання медичної сестри,турбота і допомога молодшого медичного персоналу щодня рятують життя, вселяють своєю працею віру в одужання тисяч людей. Ці якості завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант. Щиро переконаний: сприяти зціленню людей – це більше, аніж мати професію. Тільки з допомогою Божого дару можна повертати здоров’я, вселяти надію і долати зневіру.

       Ніщо не змінилося під сонцем – ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто доторкається до найсвятішого – життя і здоров'я людини.

        Знаю: ви часто відмовляєтесьвід своїх власних планів і святкувань, страждають ваші сім'ї, бо найголовнішим визнаєте допомогу іншій, часом, зовсім незнайомій людині – у важку хвилину подати надію, а нерідко через неможливе врятувати життя. І якщо для інших професій – це геройський вчинок, то для вас – звична буденність.

        Я хочу, щоб чудові почуття піднесення й гордості за свою професію ніколи не зникали у ваших душах, а про «людей у білих халатах» Україна говорила як про своїх найкращих синів і дочок.

       Вирішення проблем медичної галузі, її модернізація, реформування, захист прав громадян у сфері охорони здоров'я та соціальний захист медичних працівників – це основне завдання влади. Переконаний: наша держава зуміє піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати всі ваші надії та сподівання.

       Слова вдячності вам за те, що, незважаючи на складні економічні умови, ви залишаєтесь на сторожі людського життя. Виконуючи свій професійний і людський обов'язок, ви в будь-який час дня і ночі приходите на допомогу хворим. Нехай завжди і в усьому вас супроводжує успіх, здійснюються ваші задуми, а віра й оптимізм завжди залишаються з вами! Здоров'я вам, щастя, миру й добробуту! Божого благословення кожній родині!

 

З повагою

Голова районної ради                                                        М.О.Орендарчук

 

Повернутись